Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - SITA Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. cialis sans ordonnance
Jesteś tutaj:Strona główna>Firmy zrzeszone w IGRP>SITA Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

SITA Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

Adres

ul. Przemysłowa 31
09-400 Płock

Kontakt

Telefon: 24 262 48 53
Strona internetowa: www.pgkplock.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa
Opis działalności

Firma prowadzi działalność w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi na rynku lokalnym od 40 lat. W dniu 1.08.1997 roku w wyniku przekształcenia Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej – Zakład Budżetowy w Płocku powstała Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o..

W dniu 27.09.2002 r. w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrowana została w wyniku podwyższenia kapitału i objęcia udziałów, spółka SITA Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o..

Terenem działania Spółki jest miasto Płock oraz powiaty: Płocki, Sierpecki, Gostyniński, Płoński, Lipnowski i przynależne do nich gminy.

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #