Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - Aktualności cialis sans ordonnance
Jesteś tutaj:Strona główna>Aktualności>Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - Aktualności

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego przy współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w kursie, przygotowującym do egzaminu państwowego dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, zorganizowanego zgodnie z wymogami: Ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.
Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów - praktyków, przedstawicieli urzędów centralnych, uczelni wyższych, kancelarii prawniczych oraz instytucji finansowych, dzięki czemu uczestnicy uzyskają zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z zakresu skutecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Szanowni Członkowie Izby Gospodarczej Regionu Płockiego! Specjalnie dla Państwa, wspólnie z naszymi Partnerami medialnymi opracowaliśmy „Ofertę medialną”. Jest to propozycja reklamy Waszych firm, produktów, usług w mediach takich jak e-wyszogród, Petro News, Plocman, Portal Płock oraz Tygodnik Płocki w atrakcyjnych cenach (tylko dla Członków IGRP). Oferujemy reklamę w formie papierowej i elektronicznej - internetowej. Istnieje możliwość zamówienia reklamy u kilku naszych Partnerów w jednym miejscu – u nas w biurze.

Dziękujemy wszystkim Księgowym, którzy w piątek, 10.06.2016 r. wzięli udział w szkoleniu pt. "Jednolity plik kontrolny" organizowanym przez Izbę Gospodarczą Regionu Płockiego. Podziękowania kierujemy również dla naszej Trenerki, Pani Agnieszki Gajewskiej - niezależnej ekspertce w zakresie finansów i księgowości, czynnej biegłej rewident, która po skończonym szkoleniu została nagrodzona brawami!

środa, 01 czerwiec 2016 12:34

Nowa Oferta Szkoleń IGRP

Szanowni Państwo, w związku ze zmieniającymi się przepisami prawa, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego serdecznie zaprasza na szkolenia: Jednolity Plik Kontrolny, Nowelizacja Prawa Zamówień Publicznych 2016 w Pigułce, Ochrona i Zabezpieczenie Danych Osobowych w Przedsiębiorstwie.

Szanowni Państwo, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na Spotkanie dotyczące inwestycji w Odnawialne Źródła Energii. Spotkanie dedykowane jest szczególnie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz przedsiębiorców. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do środy 8.06.2016r. w Biurze IGRP telefonicznie: 243649989 bądź e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłą imprezę piknikową organizowaną w klimacie magicznej Nocy Świętojańskiej, zwanej też Nocą Kupały, obchodzonej dawniej wśród Słowian jako święto ognia i wody. Na uczestników czekają różne atrakcje. Pyszne grillowe jedzenie, zapach lata, dobra muzyka, rozmowa i uśmiech w wybornym towarzystwie przy kuflu ze złotym napojem będzie z pewnością kolejnym atutem.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne oglądanie meczu Polska - Niemcy podczas EURO 2016 w Hotelu Petropol, który odbędzie się 16 czerwca 2016 roku o godzinie 19:30. Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez Biuro IGRP - 24 364 99 89 lub 508 591 408

środa, 06 kwiecień 2016 14:18

XV Walne Zgromadzenie

Serdecznie zapraszamy, wszystkich członków Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, na XV Walne Zgromadzenie, które odbędzie się 21 kwietnia w siedzibie Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, „Dom Darmstadt” Stary Rynek 8. I termin XV Walnego Zgromadzenia wyznaczony został na godz. 14:30, natomiast II termin (zgodnie z § 23 ust. 2 Statutu IGRP) na godz. 15:00. Zebranie będzie przebiegało według poniższego porządku:

W ostatnim czasie zaktualizowaliśmy listę firm będących Członkami Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, a mowa tutaj zarówno o dołączeniu nowych partnerów, jak i zmianie danych adresowych lub kontaktowych dotychczasowych członków. Nasza baza zawierająca około 100 firm członkowskich pozwala na wygodny dostęp do najważniejszych informacji na temat podmiotów działających na terenie Płocka oraz powiatu.

czwartek, 14 styczeń 2016 00:00

Podpisanie porozumienia z Miastem Gostynin

W dniu 13 stycznia 2016 roku Pan Krzysztof Izmajłowicz Prezes IGRP oraz Pan Krzysztof Olczyk Wiceprezes IGRP w imieniu Izby Gospodarczej Regionu Płockiego zawarli porozumienie na rzecz rozwoju gospodarczego Miasta Gostynina z Burmistrzem Miasta Gostynin Panem Pawłem Kalinowskim. Zawarte porozumienie ma na celu podejmowanie wspólnych inicjatyw służących ochronie interesów gospodarczych przedsiębiorców, rozwojowi gospodarczemu miasta oraz promocji potencjału lokalnej przedsiębiorczości.

Strona 1 z 49

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #